Dopingle Üye İşyeri Daveti

Dopingle üye iş yerleri verdikleri indirim karşılığında müşteri kazanıyor, kendi müşterilerini kaybetmiyor, Dopingle tarafından ve müşterilerce sosyal medyada reklam ediliyor, ayrıca başka bir esnaf arkadaşını davet ettiğinde gelir elde edebiliyor

Dopingle ortaya çıkış amacı küçük esnafın ticaretini canlandırmaktır. Bununla birlikte esnaf ve müşterilerimize ekstradan kazançlar sunan bir sistemdir.

Dopingle mobil uygulaması esnaf ve müşteriler için ücretsizdir.

Uygulama yazılım süreci devam etmekte olup (TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA), demo versiyonu ile müşteri ve esnaf altyapısı oluşturulmaktadır. Dolayısıyla google play ve Apple Store'a yüklenmemiştir. Uygulamayı BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

Şu anda sadece android telefonlar için kullanımı mümkündür.

Önce kısaca Dopingle'yi tanıyalım. Dopingle, esnafların kendilerini sisteme ekleyerek reklamlarının yapılacağı, kendilerine Dopingle uygulaması ile gelen müşterilere önceden belirledikleri oranda indirim verecekleri ve isterlerse diğer esnaf arkadaşlarını davet ederek ekstra kazançlar elde edebilecekleri,müşterilerin de uygulama üzerinden anlaşmalı yerleri bulup indirimli alışveriş yapabilecekleri ve yaptıkları bu alışverişi sosyal medyada paylaşarak, esnaf arkadaşlarını sisteme davet ederek ekstra gelir elde edebilecekleri bir mobil uygulamadır. 

Esnaflar için ücretli üyelik de mevcut olup harika bir kazanç planı içermektedir.


Satış ortaklığı kazanç planı

Kısa süreliğine 499 tl yerine 100 tl olan yıllık uygulama kullanım aidatını ödeyen esnafımızın tanıtım sayfasından yukarıda temsili resmi bulunan reklamlar kalkacağı gibi başka bir esnaf arkadaşını da sisteme dahil edebilecektir ve o esnafın ödeyeceği 100 tl aidatın 40 tl'si kendisinin olacaktır. Bu şekilde istediği kadar esnaf arkadaşını üye yaparak her birinden 40 tl kazanç elde edebilir. 

Üye yapma işlemini esnaf arkadaşı ile ortak görüşerek yapabileceği gibi kendisine özel linki (üyelikten sonra gönderilecek) sosyal medyada paylaşarak da gerçekleştirebilir. Yaptığı paylaşımda bu sayfa, sistemi internet üzerinden diğer esnaf arkadaşına anlatacaktır ve ücretli üye olan esnafın ödeyeceği 100 tl'nin 40 tl'si kendisinin olacaktır.

Not:40 tl kazanç brüt kazançtır. Hesabınıza yatırılıcak tutar KDV ve stopaj vergisi kesildikten sonra yaklaşık 25 tl 

BURAYA TIKLAYARAK ESNAF BİLGİ FORMUNU İNDİRİNİZ
YILLIK AİDAT BEDELİNİ ÖDEYEREK TANITIM SAYFANIZDAKİ REKLAMLARI KALDIRMAK VE SİSTEME DAVET EDECEĞİNİZ HER ESNAF ARKADAŞINIZDAN  BRÜT 40 TL KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN EN ALTTAKİ YADA YUKARIDAKİ LİNKTEN ESNAF BİLGİ FORMUNU İNDİRİP DOLDURDUKTAN SONRA BİZE GÖNDERİNİZ. (iletisim@dopingle.com) YILLIK AİDAT İÇİN AŞAĞIDAN KREDİ KARTI VEYA BANKA HAVALESİ İLE GÜVENLİ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.
ÜYE İŞYERİ OLARAK KATILMAK İSTİYORSANIZ

BURAYA TIKLAYARAK ESNAF BİLGİ FORMUNU İNDİRİNİZ

TAKILDIĞINIZ KONULAR HAKKINDA CANLI YARDIM İÇİN TIKLAYIN

MÜŞTERİLER İÇİN KAZANÇ PLANI

Müşteriler uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra anlaşmalı iş yerlerine giderek indirimli alışveriş yaparlar ve indirimi direkt kasada alırlar. Örneğin indirim veren bir iş yerine 100 tl lik bir alışveriş için 90 tl öderler. Daha sonra esnafın kendilerine gösterdiği QR kodu okutarak alışverişlerini sosyal medyada paylaşırlarsa kendileri aracılığı ile ücretli üye olacak iş yerlerinin ödeyeceği 100 tl aidat bedelinin brüt 30 ( Kdv ve stopaj vergileri kesildikten sonra Net:18,8 tl) tl sini alırlar. Böylelikle alışverişlerinde anlaşmalı iş yerlerini tercih ederler. 

Ayrıca kendilerine verilecek özel link sayesinde birebir olarak esnaf arkadaşlarını sisteme dahil ederek yada sosyal medyada bu linki paylaşarak her ücretli üye olacak esnaf başına brüt 30 tl kazanmaya devam edebilirler.